درباره-ما3

سلام به همافرش خوش آمدید

تیم همافرش فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی بافته های فرشی با هدف دسترسی آسان تمامی هموطنان به این کالای فرهنگی از سال 1394 در بازار فرش 16متری امیری تهران آغاز کرد . همافرش با توجه به تنوع زیادی از محصولات شامل فرش های کلاسیک ، کودک و مدرن از برندهای مختلف ، بستری را فراهم کرده تا تمامی مخاطبان با هر سلیقه ای بتوانند محصول مورد نظر خود را در آن پیدا کنند . حتی اگر مخاطب ، محصول مورد نظر خود را در آن نیابد ، همافرش قادر است آن محصول را برای وی تهیه و ارسال کند . از طرفی همافرش قیمت تمام شده محصول را پایین آورده تا مشتری بتواند با قیمتی منصفانه خرید خود را انجام دهد . همچنین همافرش برای سراسر ایران ارسال رایگان سفارش داشته و خریدار می تواند سفارش خود را درب منزل (برای تهران) و یا در شهر مقصد (برای شهرستان ها) تحویل گیرد و اگر به هر دلیلی سفارش مد نظرش قرار نگرفت می تواند آن را تعویض کند .


بنابراین خرید از همافرش علاوه بر صرفه جویی در زمان ، موجب می شود خریدار با خیالی آسوده از قیمت ، کیفیت و حمل و نقل ، لذت یک خرید شیرین را تجربه کند و همراه با خرید خود هدیه ای از همافرش دریافت نماید . تمام این خدمات به این دلیل است که همافرش ارتباط مستقیم با کارخانجات فرش بافی داشته و زنجیره وسیعی از تأمین کنندگان مطمئن را در کنار خود دارد . همافرش طی سال ها فعالیت خود توانسته میهمان خوش نقش منزل یکایک مشتریان عزیزش باشد .

قیمت منصفانه

تعامل با کارخانه جات - شبکه گسترده تأمین کنندگان

ارسال به سراسر ایران

تحویل درب منزل برای تهران - تحویل در شهر مقصد برای شهرستان ها

تعویض فرش

48 ساعت گارانتی تعویض کالا

تیم همافرش

هما فرش با کادری مجرب همواره تلاش در ارائه خدمات ارزشمند به مشتریان گرامی دارد . تیم های همافرش متشکل از تأمین کنندگان ، تیم لجستیک ، تیم تولید محتوا ، تیم فنی و تیم مدیریت در کنار هم هستند تا بهترین خدمات را داشته و گامی ولو کوچک در جهت ارتقای فرهنگ ایران داشته باشند .

واحد مدیریت

بازاریابی - فروش

واحد لجستیک

انبار داری - ارسال

واحد تأمین کالا

کارخانجات - زنجیره تأمین

واحد پشتیبانی فنی

وبسایت - شبکه های اجتماعی

واحد تولید محتوا

محصولات - مقالات

واحد ارتباط با مشتری

پاسخگویی - باشگاه مشتریان